O mne

Joga je môj život...

Joga je môj život a ja chcem jej základy zasievať do celého sveta, pretože aj tá najjednoduchšia asána, ktorá je cvičená s precítením, rozvahou a plnou pozornosťou má obrovskú silu .

Joge som sa začala venovať, keď ma bolesti chrbtice prinútili začať vyhľadávať spôsoby, ako sa o seba postarať. Prešla som viacerými štýlmi jogy, až kým som natrafila na Power a Hatha jogu, ktorá ma natoľko pohltila, že sa stala mojim životným štýlom a ja cítim neskonalú radosť a túžbu šíriť jej silu a moje vedomosti ďalej.

Som akreditovanou lektorkou Power a Hatha jogy. Venujem sa JogaRevit 40+ ktorá jemným spôsobom revitalizuje a obnovuje sily, nezaťažuje kĺby, vedie k zvýšenej flexibilite, zlepšeniu stability a celkovo prospieva telu. Zameriavam sa nielen na klientov v zrelom veku, ale aj klientov s ľahkou obmedzenou pohyblivosťou a ľudí s nadváhou. Popri joge je dôležitou súčasťou môjho života intuitívna maľba pretkávaná numerológiou.

Venujem sa vytváraniu osobných, rodinných a firemných mandal so zámerom. Taktiež vediem kreatívne kurzy pre deti a dospelých.

Pozývam vás nahliadnuť do môjho sveta, v ktorom sa joga, umenie a numerológia prelínajú v jedno. Teším sa na Vás Zuzka